piątek, 27 października 2017

Jesienne zachwyty / Autumn delight

Pierwszy raz otworzyłam travel notebook i... totalnie wsiąkłam. Uwielbiam jesień - jest to moja ulubiona pora roku, a okładka travela, mimo, że z zimowej kolekcji, bardzo mi pasowała na oddanie hołdu jesieni.
Jeszcze uczę się tej nowej formy i sama nie wiem, jak bym chciała ten travel prowadzić, ale już wiem, że grubość kartek jest idealna zarówno na zabawę mediami, jak i na przyklejanie dużych kawałków papierów - nic się nie gnie, nic nie przebija na kolejne strony - po prostu musicie tego spróbować.

This is my first travel notebook and I have to tell You that I'm in love with this craftart. Autumn is my favorite time of year so I decided to make an autumn deligt travel notebook. The cover in leaves is ideal for this.
I'm taking first steps in this kind of craftwork so I didn't decided yet how my travel notebook will looks like, but I know that I'm verey pleased with tickness of the cards - nothing will damage this notebook, not even a lot of paint. You have to try our travel notebook.Na pierwszej stronie znajdziecie zarówno kolekcję Moonchild, jak i starszą zimową - Season's greating, bardzo mi pasowały wszelkie czerwone dodatki.

On the first page You will find Moonchild papers and some Season's greeting adds. Red papers was perfect for my pictures.
Druga strona, to prostota formy i dodatków, a trzecia - to już kwintesencja Moonchild. Powiem Wam, że wydawało mi się, że nie przepadam za kolorem fioletowym, ale dzięki tej kolekcji już wiem, że kocham ciemny fiolet i że pasuje on niemalże do wszystkiego :)

Second page is very plain and simple, and the third - this is all Moonchild. I have to tell You that I thought of myself that I'm not a fan of purple, but this kind of navy blue - purple I really admire.
Jeśli prowadzicie już travel notebooki nie zapomnijcie pochwalić się na naszej grupie na facebooku. Pozdrawiam,

If You have tried our travel notebook don't forget to link Yur work to our facebook fun page.
See You soon,

Użyłam / I used:

3 komentarze:

Każdy komentarz jest dla nas ważny :)