piątek, 11 sierpnia 2017

Kartka z shaker box | Shaker box card

Pogoda w Irlandii nie rozpieszcza nas ostatnio więc postanowiłam nieco odpocząć od kolekcji Summertime i użyć innych. Wybrałam Kolory Miłości ponieważ naprawde uwielbiam jej kolory - mieszanka różu, czerni, szarości i czerwieni. Dodałam bardzo różowy papier z kolekcji Mała Dziewczynka żeby kartka była bardziej kobieca. 

The weather in Ireland is not really summer right now. So I decided to rest for a while from the Summertime collection and use some other collection. I choose Colors of Love because I really like the color of this collection - mix of pink, black, grey and red. I added some very pink paper from Little Girl collection to make it more feminine. 


Ostatnio bardzo lubię robić kartki z shaker box. Nie jest to zbyt skomplikowane do zrobienia a daje naprawdę ciekawy efekt. 

Lately I really enjoy myself making cards with shaker box. It's now very complicated to make and gives you very interesting effect. 


Jestem zafascynowana farbkami wodnymi... nie, nie potrafie malowac i nawet nie próbuję ale zamiast tego zaczęłam używać stempli. Maluje nastemplowane motywy Ecolinami i je wycinam. Tak własnie powstały kwiaty i liście. 

I am very fascinated by watercolors... I can't paint and I don't even try but instead I start using stamps. I color stamped motifs with Ecolines and cut them out. And that's how the flowers and leaves were made. Cała kartkę możecie zobaczyć w krótkim filmiku, który dla Was zrobiłam.
You can watch the card in little video I made for you.Użyłam \ I used

            


Crafty by AgnieszkaBe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla nas ważny :)