piątek, 18 sierpnia 2017

Dmuchawiec / Dandelion

Wczoraj dostaliście garść porad, jak dobierać papiery z różnych kolekcji w Waszych pracach, a dziś chciałabym dorzucić Wam jeszcze jedną - jeśli chcecie oscrapować zdjęcie przyrodnicze lub krajobrazowe, gdzie jest mnóstwo kolorów i nie ma jednolitego tła - jako bazy użyjcie białego papieru. Baza taka nie tylko nie będzie odwracać uwagi od zdjęcia, ale i podkreśli detale oraz uwydatni kolory Waszych dodatków.
Ja używam bloku do akwareli, który oryginalnie jest prostokątny, ale jeden z boków przycinam. Papier jest dość gruby i z łatwością przyjmie media.

Yesterday You'd get some advice about mixing papers from different collection and today I want to give You one more - about white backgroud. Such a background is ideal for full of colors landscape pictures. White base will not distract attention from Your picture but also it will emphasize details.
I use simple aquarel paper - it can also absorb some media.


Niezastąpiona jest kolekcja Summertime - zarówno rewersy, jak i awersy poszczególnych arkuszy. Tytuł wycięłam ręcznie z papieru z kolekcji Kolory.

Irreplaceable is Summertime collection - reverse and obverse of papers. The title is cut from the Colors collection.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla nas ważny :)