środa, 14 czerwca 2017

Prawie jak Erykah Badu / Almost like Erykah Badu

Na zajęciach z fotografii robiliśmy portrety sobie nawzajem. W peruce, która nazywała się "retro" i wielkich kolczykach wyglądam prawie jak Erykah Badu - musiałam więc oscrapować to zdjęcie.

On my photo studies we made some portrait to ourself. In wig called "retro" and huge earrings I look almost like Erykah Badu. I just have to made an layout with this picture.

Na początku chciałam utrzymać ten scrap we wszystkich odcieniach szarości, ale - z racji tego, że tak kobieco wyglądam ;) - zmodyfikowałam mój pomysł i postawiłam na róż. I kwiatki. Nic by z tego nie wyszło ładnego (bo ja i kwiatki???), gdyby nie poster Flower Dreams. Wycięłam z niego wianek i to zrobiło mi całą kompozycję. Do tego kilka naklejek z kolekcji Kolory Miłości, tytuł zrobiony przy pomocy stempla - i już. Kwiatkowy, różowy i raczej kobiecy scrap zrobiony.
A Wy jak wykorzystujecie nasze postery?

First I want to make only a grey layout but I think it over and make it in pink. And with flowers. I cut the garland from mini poster Flower Dream and this is the basic for my composition. I add some stickers from Colors of Love collection and some stamps - and it is finished.
And how You use our mini posters?

Użyłam / I usedBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla nas ważny :)