poniedziałek, 8 maja 2017

Tum była - mini album / Mini album from Tum

Mam nadzieję, że majówkowe wypady macie obfotografowane i że planujecie zrobić mini albumik ze swoimi zdjęciami. Polecam do tego naszą najnowszą kolekcję - Mała dziewczynka. Absolutnie mnie ta kolekcja zaskoczyła - myślałam, że od razu rzucę się na papier w koty, a tu - niczym magnez przyciągnęły mnie arkusze w dmuchawce i iksy. Niebieskości przełamałam beżami i bladym różem, a nieocenioną pomocą okazały się (jak zwykle) - naklejki. Te okrągłe są moimi ulubionymi.

I hope that You have wonderful time in long weekend of May, that You make a lot of pictures and have planes to make some mini albums. I recommend You aur newest collection - Little Girl. This collection surprised me a lot - I thought that I will cut the paper with cats, but my scissors were crazy about dandelions and x-es. I broke the blues with pale pink and beige, and the round stickers were invaluable assistance (as usual). Napaliłam się na zrobienie albumu zakładanego z grzbietem, ale przy moim systemie produkcji, częstym otwieraniem i zamykaniem albumu - nie zdaje niestety egzaminu i zaczął się rozdzierać na zagięciach, dlatego grzbiet ozdobiłam paskami papieru.

I was very exited to make an album with covers and book spine, but it turned out to be bad for my production of mini album. I opened and closed it a lot, and the fold started to torn. I covered it by small piece of paper.


Zamykanie na małe ćwieki i kawałek luźnego sznurka to mój ulubiony wizualnie sposób zamknięcia, jest bardzo łatwy w wykonaniu, a wygląda bardzo stylowo.

This is my favorite way to make a lockup - two brads and a piece of twine.

Środek było mi niezmiernie trudno sfotografować, żeby jeszcze bardziej nie rozedrzeć brzegów, ale widać całe bogate w naklejki wnętrze, wraz ze zdjęciami.

The inside of mini album was hard to photograph, but I hope You can see this amazing stickers and my photos.

Na koniec kilka słów pochwalnych nad nową kolekcją - jest rewelacyjna, absolutnie musicie ją pociąć!!!

Finally I have to say some words about our newest collection- it is so amazing, You have to have it and cut it!!!

Pozdrawiam 

Best whishes

Użyłam / I used

2 komentarze:

  1. Pomajówkowo... I nawet - po raz pierwszy w życiu - zrobiłam majówkowy albumik dla córki. To sie nazywa postęp. I mój jest koci, bo koty towarzyszyły nam dosłownie wszędzie. :-)
    A to cudeńko jest piękne - już wiem, że takie mini albumiki to świetna pamiątka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Moje okolice :) w Twoim albumie Tum prezentuje sie bajecznie :)

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla nas ważny :)