poniedziałek, 10 kwietnia 2017

Nad brzegiem duńskiego morza - Promo Cross ze Studio Forty

Witajcie! 

Dzisiejsza inspiracja powstała w ramach kwietniowej współpracy Piątek Trzynastego i Studio Forty.
W tym miesiącu, niektórymi postami będziemy starały się zachęcić Was do pracy z produktami obu fantastycznych polskich marek! Ponieważ z dumą wspieram obie marki - jest mi niesamowicie miło, że mogę wziąć udział w tej krzyżowej promocji. Na pewno z łatwością zauważycie tutaj, na naszym blogu jak i blogu Studio Forty, że produkty obu firm doskonale do siebie pasują! Dziś przychodzę z nowym mini albumem, który powstał jako wycinek dokumentacji moich zeszłorocznych, warsztatowych podróży do Danii. Okazało się, że napstrykałam tyle zdjęć, że trzeba je podzielić na kilka albumów. Dziś pierwszy z nich, ze zdjęciami z plaży Skåstrup Strand w północnej Fionii. 
Kolekcja Nad brzegiem morza wydawała się tu oczywistym wyborem, nie tylko ze względu na swój morski charakter, ale zdecydowanie dlatego, że kolorystycznie doskonale pasowała do moich zdjęć. 

Wykorzystałam arkusze papierów, arkusze z elementami do wycinania oraz karty 6 x 4 cale.
Ponieważ będąc w Danii zakupiłam (tak, wiem, mogłam zrobić je samodzielnie! Ale ciii...) całą masę malutkich duńskich flag, potrzebowałam czegoś czerwonego aby kontynuować ten kolor na kartkach mojego albumu. Wybrałam naklejki z nowej kolekcji Kolory Miłości - idealnie tu pasują! 

Jeśli mowa o naklejkach - Studio Forty również ma je w swojej ofercie, w nieco innym stylu, formacie i designie - wykorzystałam w moim albumie transparentne naklejki z zestawów: Cool Words, Our Memories, Just Say it! oraz Framed Words
Mój album jest bardzo... nieskomplikowany, coś nowego dla mnie - chciałam przede wszystkim wyeksponować zdjęcia i nie wykorzystywać tym razem zbyt wielu przytłaczających dodatków. Zamiast tego powycinałam elementy z arkusza do wycinania z kolekcji Nad brzegiem morza oraz postemplowałam stemplami Studio Forty z zestawów: Life Documented i Simply Words.

Kieszeń na papierowe pamiątki i mapę - obowiązkowo! 

Jak widzicie - duże karty 6 x 4 cale wykorzystałam jako dodatkowe strony mojego mini albumu:


Uff, mam nadzieję, że udało Wam się przebrnąć przez wszystkie zdjęcia! :)
Dziękuję za dzisiejsze odwiedziny na naszym blogu i zachęcam Was do dokumentowania nawet drobnych wspomnień, z wykorzystaniem naszych produktów! 

~~ Karola ~~


1 komentarz:

  1. Fantastyczny album!!! I ta morska kolekcja - cudo! <3

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla nas ważny :)