wtorek, 25 kwietnia 2017

Album art journal | Album art journal

Kto mnie zna ten wie, że nie jestem zbyt mixed mediowa ale zawsze chciałam prowadzić art journal. Chciałam mieć miejsce, wktórym mogłabym eksperymantowac nie tylko z miediami ale wszystkim czego boję sie używać na kartakach czy scrapach. Ale teraz już mam. Użyłam jednego z art journalów Piątek Trzynastego. Ale tak naprawdę to jest bardziej albumz ulubionymi zdjęciami z każdego miesiąca.

I'm not very mixed media girl but I always wanted to have art journal. I want to have a place where I can experiment with not only media but everything what I'm afraid to use on cards or layouts. And now I have. I used one of the Piątek Trzynastego art journals. But it's not regular art journal it's kind of album with my favorite pictures from every single month. 

Styczeń / January


Użyłam tutaj kolekcji Kolory Miłości. Uwielbiam kraftowy kolor art journala dlatego nie chciałam go zbytnio zasłonić dodatkami. Mamy tutaj wzory powycinane z paierów oraz karty do journalingu. No i oczywiście fantastyczne naklejki.

I used here collection Colors of Love. I love craft color of art journal and I didn't want to cover it with embellishments. I cut some pattern from papers and journaling cards. And stickers of course. Luty / February


Nie mogłam sie oprzeć żeby nie pociąć fantastycznych miniPlakatów. Oryginalnie do powieszenia w ramce tutaj rewelacyjnie komponują się ze zdjęciem. 

I couldn't resist not cutting fantastic miniPosters. Oryginally to hang in a  frame here suit the picture perfectly.


Tak jak poprzednio nie chciałam zakryć kraftowego koloru i postawiłam bardziej na minimalizm. Zresztą kwieciste wzory sa tak piękne i delikatne że nie potrzeba wielu dodatków. 

 As in the previous page I didn't want to cover up craft color and I used more minimalism style. By the way, flowery design is so beautiful and delicate that they don't need lots of embellishments. 


Użyłam / I used


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla nas ważny :)