poniedziałek, 13 lutego 2017

Miłosny album / The album of love

Cześć!
W końcu dorwałam się do naszej najnowszej kolekcji "Kolory miłości". Kolekcja ta jest tak przepełniona miłością i słodyczą, że idealnie nadaje się do prac, na których chcemy podkreślić uczucia pokazane na zdjęciach.
Stworzyłam mini album na zdjęcia. Na zdjęciach jest moja mała córeczka i ja. Za bazę albumu posłużyła mi stara harmonijkowa dziecięca książeczka z obrazkami. Strony albumu wyklejałam ścinkami papierów mieszając jednocześnie wszystkie arkusze z kolekcji. W albumie jest czternaście czarno-białych zdjęć. I wreszcie naklejki, dużo naklejek, kocham je!

Hello!
Finally I catch up to our latest collection "colors of love". The collection is so full of love and sweetness that is ideal for works where we want to underline the feelings shown in the pictures.
I created a mini photo album. In the pictures is my little girl and me. A base for the album served me an old folding children's picture book. On the pages of album are pasted scraps of paper, mixing all the sheets from the collection. Here are fourteen black&white photos in the album. And finally, stickers, a lot of stickers, I love them.Użyłam / I used:


Pozdrawiam! / Kind regards!
Angi


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla nas ważny :)