czwartek, 30 czerwca 2016

Złote banery/ Gold banners

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam złote banerki urodzinowe, które przygotowałam z kolekcji Seredempity i Łagodnie :) Kto by pomyślał że papier craft tak pięknie komponuje się ze złotem :)

Today I would like to show you the birthday banners I prepared a collection of Seredempity and Softly :) Who would have thought that paper craft so beautifully blends with gold :)
http://piatek13.pl/pl/p/Zestaw-papierow-Serendipity%2C-12x12/94


See U later! / Do zobaczenia!


wtorek, 28 czerwca 2016

Morski notes / A sea notes

Witam, Hello 


Ostatnia kolekcja przypadła chyba każdemu do gustu - Nad brzegiem morza :) Ja szczególnie mam do niej sentyment, to takie moje "małe dziecko". Od początku  wiedziałam co z niej powstanie, i dziś chciałam Wam pokazać pierwszą moją pracę.

The latest collection I think everyone liked  - At the Seaside  :) I particularly have her sentiment, it's that my "little child." From the beginning I knew what it created, and today I wanted to show you my first job.

  
Użyłam, I Used :

Pozdrawiam, Regards
Marta


 poniedziałek, 27 czerwca 2016

Ślub na morzu / Wedding on the sea

Ahoj!
Jak wykonać kartkę ślubną z papierów Nad brzegiem morza? Przede wszystkim znajdź elegancką koronkę i przyklej ją do papieru, zbuduj warstwy, użyj dużo białego koloru aby rozjaśnić papier a na końcu ozdób prace brokatem. Oczywiście nie zapomnij o kwiatach! To mój przepis - jaki jest Twój?

Ahoj!
How to make a wedding card from A the Seaside collection? First of all find nice lace and glue it on the paper, build layers, use a lot of white colour to lighten up the paper and at the end glitter it.  Of course don’t forget about flowers! That’s my recipe – what is yours? 
W pracy wykorzystałam / I used

Pozdrawiam cieplutko / Greet warmly
Ola

piątek, 24 czerwca 2016

Kartki z okazji Chrztu Świętego / Cards for Baptism

Patrząc na najnowszą kolekcję "Nad brzegiem morza" być może nie pomyślelibyście, aby wykorzystać ją do przygotowania kartki z okazji chrztu. Jednak moim zdaniem ta kolekcja jest na tyle uniwersalna, że pasuje także do tej okazji. Mam rację?! ;)

The latest collection „At the seaside” may not seem to be accurate to use it to prepare a baptism card. However, in my opinion, this collection is so universal that also fits to this occasion. Am I right? ;)Użyłam:/I used:

http://piatek13.pl/pl/p/Papier-Nad-brzegiem-morza-01%2C-12x12/123  http://piatek13.pl/pl/p/Papier-Nad-brzegiem-morza-03%2C-12x12-/125  http://piatek13.pl/pl/p/Papier-Nad-brzegiem-morza-05%2C-12x12/127

Udanego weekendu!
Have a nice weekend!

Slonecznik

czwartek, 23 czerwca 2016

Morska kartka // Marine card

Hej!
Hello!

Ach, nowa kolekcja "Nad brzegiem morza" na żywo jest jeszcze piękniejsza niż na zdjęciach. Dlatego nie mogłam się doczekać aż ją potnę. Zaczęłam nieśmiało od kartki, ale już się szykuję na album i LO.
Our new collection "At the seaside" is even prettier in real than on pictures. And I can't looking forward to cut it. I started with card but I know, that I will make an album and a LO soon. Użyłam // I used:

http://piatek13.pl/pl/p/Zestaw-papierow-Nad-brzegiem-morza%2C-12x12-/129http://piatek13.pl/pl/p/Arkusz-z-elementami-do-wycinania-Nad-brzegiem-morza%2C-6x12-/132

Miłego dnia!
Have a nice day! 

mru

środa, 22 czerwca 2016

Dla nauczyciela / for teacher

Chciałabym pokazać dzisiaj kartkę z obrazkiem z książkami. Będzie prezentem dla nauczycielki. Użyłam papierów z kolekcji Witaj na świecie.

Today I would like to show you a card with books picture. This will be a gift for teacher. I used paper from the collection Welcome to the World.

 Użyłam/ I used:


Pozdrawiam serdecznie / Best regards


wtorek, 21 czerwca 2016

Snobistyczna kartka ślubna
Snobbish Wedding Card

Prawda, że taki tytuł pasuje do tej kartki? Niemal monochromatyczna. Dostojna, wyszukana wręcz. A to wszystko dzięki arkuszowi papieru z kolekcji... Witaj na świecie :)
[i jak to teraz przetłumaczyć na angielski...?]

It is true that the title matches this card? Almost monochrome. Dignified, sophisticated. And it's all thanks to the sheet of paper from the collection ... Welcome to the world :)
Użyłam: / I used:


Uściski! / Hugs!
Magda mamajudo

poniedziałek, 20 czerwca 2016

Słońce pustyni // The desert sun

Ogromną mam dziś przyjemność pokazania pracy wykonanej z najnowszej kolekcji Piątek Trzynastego - "Nad brzegiem morza"
I choć morskie skojarzenia wysuwają się na plan pierwszy, ja poszłam w stronę spalonej słońcem, gorącej i złotej pustyni.

Today I have the great pleasure to show my card made from the latest Friday the Thirteenth paper collection - "At the Seaside"
And although mostly have raised the maritime associations, I went toward the sunburned, hot and golden desert.
Użyłam: // I used: 


http://piatek13.pl/pl/c/2016-NAD-BRZEGIEM-MORZA-wysylka-od-6.06./119/2      http://piatek13.pl/pl/c/2015-Serendipity/113


Pozdrawiam! // Best regards!