czwartek, 31 marca 2016

Album harmonijkowy / Accordion album

Sezon pierwszokomunijny coraz bliżej! Zobaczcie jak elegancko prezentuje się najnowsza kolekcja w albumie, który ma być pamiątką właśnie tej Pierwszej Komunii Świętej.

First Holy Communion season is just around the corner! See how the latest collection elegantly presents in the album, which is going to be a memorial of the First Holy Communion.


Wykorzystałam / I used:

Uściski! / Hugs!
Sllonecznik

środa, 30 marca 2016

Witaj wiosno/ Welcome spring

Cześć! W dzisiejszej inspiracji chciałabym Wam pokazać nowe wiosenne LO. Tym razem postawiłam na mocne kontrasty- podoba się Wam takie zestawienie kolorów?

Hello! In today’s inspiration, I would like to show you the new spring LO. This time I decided to use intensive contrast – do you like this combination of colours?

W pracy wykorzystałam:


Do zobaczenia!


wtorek, 29 marca 2016

Chorągiewka / Banner

Witam,
dziś chciałam się z Wami podzielić moim pomysłem na wykorzystanie banerków jakie znajdziecie w sklepie P13. Do stworzenia tła dla zdjęcia z mojej podróży poślubnej wykorzystałam nową kolekcję. Pasuje idealnie do kolorów z tej pięknej plaży! Ah... było cudownie - zdecydowanie polecam 3 tygodniowy urlop w ciepłych miejscach!

Hi,
today I would like to share with you my idea for shape banners that you can find in P13 shop. I used new collection to prepare background for photo from my wedding trip. It matches perfectly to colours from that beautifull beach! Ah... it was wonderfull - I defenetly recommend to have 3 weeks vacations in worm places :)

Wykorzystałam/I used
     

Pozdrawiam cieplutko / Greet warmly
Ola


piątek, 25 marca 2016

Wiosenny Kicior // Springly Kicior

Hej!
Hello!

Całe szczęście, że chociaż od czasu do czasu za oknem pojawia się słońce. Wtedy od razu chce się chwycić za aparat. Jedno z takich (prawie) wiosennych zdjęć Kiciora oprawiłam w moją ukochaną kolekcje "Mały chłopiec". Przepadam za tymi żywymi kolorami, które świetnie nadają się do wiosennych i letnich prac.
I'm so happy that at least sometimes it's sunny. I've already feel so much better and want to make a lot of pictures! One of (almost) springly photos of Kicior I framed into my favourite collection "Little boy". I love these vibrant colors, which are perfect for springly and summery projects.
W pracy użyłam // I used:

http://piatek13.pl/pl/p/Zestaw-papierow-Maly-chlopiec%2C-12x12-/80

Miłego dnia!
Have a nice day!

mru

czwartek, 24 marca 2016

Love life!

Hej!
Przygotowując dzisiejszą kartkę miałam dość określony plan.
Kartka miała być dość prosta. Może nie takie klasyczne clean &simple, po prostu bez wielu ozdobników i detali. Wyszło trochę inaczej ;)

Hi!
Preparing today's card I had quite specified plan.  

Card was supposed to be simple. Maybe not a classic CAS style - simply without too many embellishments and details. It came out a little differently;)

Użyłam: // I used:Pozdrawiam serdecznie!
Best regards!


środa, 23 marca 2016

Witaj na świecie! / Welcome to the world

I wbrew tytułowi posta, wcale nie jest to kartka zrobiona z nowej kolekcji ;)

And despite the title of the post, is not a card made from the new collection ;)
Użyłam: / I used:

  

Hugs!
Magda


wtorek, 22 marca 2016

Foldery CD / Folders CD

Witajcie !
Dzisiaj przedstawiam kilka folderów CD z najnowszej kolekcji papierów.

Hello !
Today I present a couple of folders CD from the latest collection of papers.Użyłam / I usedPozdrawiam i życzę Wam zdrowych i spokojnych świąt!poniedziałek, 21 marca 2016

Wielkanocnie / Easterly

Witajcie! Wielkanoc już za kilka dni, więc mam dzisiaj dla Was naszą najnowszą kolekcję w wiosenno-wielkanocnej odsłonie!

Hello! Easter is coming so I have for You our newest collection in the spring and Easter style!


Wykorzystałam / I used:


Uściski! / Hugs!
Sllonecznik