czwartek, 8 grudnia 2016

My Art Journal

Witam,
kiedy zobaczyłam co czeka nas nowego w Piątek Trzynastego. po prostu wiedziałam, ze Art journal to będzie "Moja rzecz". To jest mój początek nowej przygody jaką jest własnie art journal. Tak dla jasności dodam, że mając na myśli początek, zaznaczę, że jest to mój drugi projekt! Tym razem jednak rozpoczęłam inaczej niż robię cokolwiek zazwyczaj. Zdecydowałam, że zrobię tło... wykorzystam strony ze starej książki. Po dwóch dniach naszła mnie myśl o stworzeniu warstw a na samym końcu dostałam olśnienia - wykorzystam łódkę jako główny temat! Nie mniej jednak jestem z siebie dumna, że to skończyłam!

Hi,
when I saw those new amazing Art journals I simply knew that it will "My Thing". This is my very begining with new adventure, which is art journal. To be clear, you are looking at my second project! However this time I started differently. I decided to use sheets from old book and leave it. After two days come the idea about some layers and on the very end the brightness has come - I will use sailboat as the main theme! Nevertheless I am proud of myself that I have finished it ;)
W pracy wykorzystałam / I used


Pozdrawiam / Greet
Ola

3 komentarze:

  1. Masz prawo być dumna, wyszło genialnie ! Chyba wszystkie mamy bzika na punkcie tych artJournali, i coś widzę, że nie jedna przełamała się z nimi do swoich pierwszych wpisów ;)

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla nas ważny :)