środa, 18 maja 2016

Planner

Hej!
Hello!

Mam ostatnio strasznie dużo na głowie - ostatni rok studiów, załatwianie stażu, blog, różne DT, prywatne sprawy. Ufff, zaczęłam się już powoli gubić w tym wszystkim. Mam swój planner, ale potrzebowałam czegoś lżejszego, co mogłabym nosić w torebce. Na pomoc przyszedł mi jak zawsze Piątek Trzynastego. Wykorzystując nasze arkusze plannerowe, zrobiłam sobie kolejny planner. Okładka jest prosta i stonowana, potrzebowałam czegoś co będzie przeciwieństwem dla chaosu panującego w moim życiu. Na okładce umieściłam kartę journalingową z idealnym cytatem.
Recently I have so much things to do and I need something to organize everything. I have planner, but I want to have something lighter to carry in my handbag. I used our planner sheets. Cover is simple and - opposed to my life right now ;) I used journal card with perfect quote. Użyłam // I used:

http://piatek13.pl/pl/p/Zestaw-kart-do-journalingu-Vol.2.%2C-3x4-/85http://piatek13.pl/pl/c/2015-Lagodnie/110
http://piatek13.pl/pl/p/Zestaw-papierow-Kolory%2C-12x12/93http://piatek13.pl/pl/p/Zestaw-arkuszy-planerowych-Weekly-plans%2C-15x20-cm/95http://piatek13.pl/pl/p/Zestaw-arkuszy-planerowych-Do-not-forget%2C-15x20-cm-/112


Miłego dnia!
Have a nice day!

mru 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla nas ważny :)