środa, 11 maja 2016

Gdy zdjęcie się źle wydrukowało / When the photo is badly printed

Czasem jest tak w życiu, że na monitorze zdjęcie wygląda super, a już po wydrukowaniu okazuje się, że to, co było szare - teraz jest zielone. I co zrobić z takim błędnym wydrukiem? Oczywiście wykorzystać to, jako atut.

Sometimes when You change Your photo in graphic program, on screen it looks great, but when You print it, everything gray turns out to be green. And what then? Then You can use this colors as an advantage.


Pinezka właśnie tak zrobiła ze swoim "vitage'owym" zdjęciem, które wydrukowało się w zieleniach. Na szczęście w kilku naszych kolekcjach znajdziecie papiery w różnych odcieniach zieleni. Do tego akcent turkusowy z wyciętego arkusza Hello There, który możecie otrzymać gratis kupując nasze papiery, kilka chlapań, ścinek papierowych - i scrap gotowy. Można nawet powiedzieć, że zdjęcie celowo było przerabiane na zielone, żeby pasowało do tej kompozycji :)

That's what Pinezka do with her "vintage" photo, which turns out to be green. Luckily in our several collection You can find a green papers. Plus an accent of turquoise - when You order our papers You can get for free some papers scrap. That's where Hello There is came from.
Now looking at the layout I can say that the photo is green on purpose :)
Pinezka użyła / Pinezka used:

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla nas ważny :)