czwartek, 21 stycznia 2016

Album

Witam, Hello

Na początku chciałam się z Wami oficjalnie przywitać. Jest to mój pierwszy post z inspiracją, i mam nadzieję, że spodobają się Wam moje prace.

At the beginning I wanted to officially say hello with you. This is my first post with inspirations, and I hope you will enjoy my work.


Dziś mam dla Was mały album, który wykonałam na bazie papierów Kochaj mnie bardziej, Serendipity, oraz kart do journalingu VOL2, Kochaj mnie bardziej i Kolory. Tradycyjnie musiałam trochę pochlapać mgiełkami oraz użyć gessa. W środku zostawiłam wolne karty tak, by wkleić w dowolnej kombinacji zdjęcia.

Today I have for you the little album, that I made on the basis of securities Love me more, Serendipity, and journaling cards VOL2, Love me more and Colors. Traditionally I had little splashed mist and use Gesso. In the middle,I add clear card so that the insert in any combination photo.


 Użyłam / I Used :

http://piatek13.pl/pl/p/Zestaw-kart-do-journalingu-Kochaj-mnie-bardziej%2C-3x4-/75http://piatek13.pl/pl/p/Zestaw-kart-do-journalingu-Kolory%2C-3x4/92http://piatek13.pl/pl/p/Zestaw-kart-do-journalingu-Vol.2.%2C-3x4-/85


http://piatek13.pl/pl/p/Zestaw-papierow-Kochaj-mnie-bardziej%2C-12x12/74
http://piatek13.pl/pl/c/Serendipity/113 

  


Pozdrawiam, Hugs ! 
Marta

1 komentarz:

Każdy komentarz jest dla nas ważny :)