poniedziałek, 29 czerwca 2015

Happy wedding card

Witajcie !

Dzisiaj chciałam Wam pokazać kartkę zrobioną z resztek papieru z kolekcji Magiczne chwile.
Bardzo ją lubię i nawet kawałeczek papieru trudno jest mi wyrzucić do kosza.

***

Welcome !

Today I wanted to show you a card made from paper debris from the collection Magic Moments.
I like it very much and even a pice of paper is difficult for me to throw in the trash.


                                Użyłam / I used ;

 
Pozdrawiam Marzena
 

niedziela, 28 czerwca 2015

W bieli - White

Przez przypadek natknęłam się na archiwalne zdjęcie kartki, którą wykonałam w maju, i która nigdy nie ujrzała światła dziennego. Pomyślałam, że ją pokażę, mimo tego, że zrobiona była z okazji Pierwszej Komunii Świętej, a ten okres mamy już za sobą. Jednak przy niewielkich modyfikacjach napisu taki rodzaj kartki byłby idealny zarówno na ślub lub chrzest, a sezon na te uroczystości jest obecnie w rozkwicie.

I've recently found this photo of a First Communion card which I've never shared on my blog. I thought I would show it to you as it's baptisms and weddings season right now and this sort of card would be perfect for those special occasions as well.Papiery / Papers:

Pozdrawiam / Hugs,
Lakuna

środa, 24 czerwca 2015

Zgadywanka/Guess what?

W czerwcu mój znajomy obchodzi urodziny. W prezencie otrzymał od nas kartę podarunkową. Nie mogłam sobie oczywiście odmówić przyjemności stworzenia czegoś, w czym można było tą kartę podarować. Powstała więc kartka z kieszonką w środku. 
W związku z tym, że impreza urodzinowa już od jakiegoś czasu organizowana jest w tym samym miejscu - w pewnej podlaskiej wsi, poświęciłam jej nazwie większą część kartki. Zgadniecie jak się nazywa ta wioska? :)

In June a friend of mine is celebrating his birthday. We gave him a gift card as a birthday present. Of course I couldn’t deny the pleasure of creating something in which we could give him this card. So I created a card with a little pocket inside.
As the birthday party for some time is being held in the same place – in some podlasie village, I allocated most part of the card to its name. Are You able to guess the name of that village? 


Użyłam: / I used:
            
 Pozdrawiam!

poniedziałek, 22 czerwca 2015

Nadmiar emocji / Too much emotion

Pinezka z okazji pierwszego dnia lata zrobiła małe podsumowanie swojego życia i tyle było nagromadzonych emocji, że musiały gdzieś wypłynąć. Znalazły sobie żurnal Pinezki i tam weszły, Pinezkę pozostawiając w stanie dużo lepszym. 

To celebrate the first day of summer Pinezka made a short summary of her life and it was so much emotions that they had to flow out somewhere. They found the Pinezka's art journal and that's where they stayed.

A Wy, co robicie, kiedy dopada Was nadmiar emocji? 

And what do You do when You getting too much emotion?


Według Pinezki bezsilność ma kolor musztardowo-turkusowy.

According to Pinezka powerlessness has the color of mustard and turquoise.
Pinezka użyła papierów z kolekcji / Pinezka used papers from collection


niedziela, 21 czerwca 2015

Dla taty/ For father

Cześć!
Z okazji zbliżającego się Dnia Ojca przygotowałam mojemu tacie kartkę z okazji tego dnia. Nie chciałam żeby była zbyt kolorowa, dlatego wykorzystałam kolekcję "Kochaj mnie bardziej", którą pocięłam i wytuszowałam. Podoba się Wam taka kompozycja? :)

Hi!
On the occasion of approaching Father's Day I prepared card for my dad to celebrate this day. I don’t want card was too colorful, so I used a collection of "Love me more", which I cut and inked. Do you like this combinations?

Użyłam/ I used

http://piatek13.pl/pl/p/Zestaw-papierow-Na-morzu%2C-12x12/63http://piatek13.pl/pl/p/Zestaw-papierow-Kochaj-mnie-bardziej%2C-12x12/74

Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia :) / See You later :)


sobota, 20 czerwca 2015

bal na koniec szkoły/end of school ball

My daughter just finishing her primary school, recently was a great ball for this occasion. The girls looked wonderful, I hope that their friendship will survive.

Moja córka właśnie kończy szóstą klasę, z tej okazji odbył się niedawno wspaniały bal. Dziewczyny wyglądały zjawiskowo, mam nadzieję, że ich przyjaźnie przetrwają.

piątek, 19 czerwca 2015

Jak zrobić pudełko na album ? / How to make a box for the album

Witajcie !

Serdecznie zapraszam do obejrzenia DIY '' Jak zrobić pudełko na album '' .
Jest to mój pierwszy kurs, dlatego proszę Was o wyrozumiałość. Jeżeli coś będzie nie do końca zrozumiałe, piszcie w komentarzach - chętnie wytłumaczę.

***

I invite ypu to watch DIY. " How to make a box for the album" .
This is my first course, and I ask you for your understanding. Ifsomething is not fully understood,
write in the comments . I' II explain .                  Zapraszam na kurs poniżej / Check my tutorial ;-)

                    https://www.youtube.com/watch?v=Xbo7N7I65Tg

                                 użyłam ; / I used                                Pozdrawiam Marzena


środa, 17 czerwca 2015

Czas podziękowań / Time to say thank you.

Czerwiec to czas pożegnań i podziękowań szkolnych i przedszkolnych. Z tej okazji przygotowałam małą inspirację jak w elegancki i nieprzeładowany sposób można podziękować Paniom wychowawczyniom. Wykonałam dwa podobne komplety kartek z opakowaniem na upominek-biżuterię. Starałam się, by pozostały w tym samym, klasycznym i kobiecym stylu. Idealnie sprawdziły się tu kolekcje Babski Wieczór, Magiczne chwile oraz odrobina Uśmiech proszę. 

June is a month for saying thanks and goodbye in Polish school and nursery school. I would like to show you, how simple you can made a little gift with thanks. I prepared two similar kits, both in classic, elegant and feminine style. I used two very feminine collections Ladies Night and Magic Moments. I add also a little bit of Say Cheese. 

 

Użyłam:
I used:

 
Dziękuję za uwagę ;)
Thanks for stopping by ;)MartaDe. 
poniedziałek, 15 czerwca 2015

Nowa kolekcja - Delikatnie / New collection - Softly

I nasza druga nowość - kolekcja Delikatnie autorstwa Anny Drozd. Trzy dwustronne arkusze i karty do journalingu w pięknej, delikatnej kolorystyce :).
Papiery trafią do sprzedaży detalicznej 1. lipca.

And our seond collection - Softly by Anna Drozd. Three double sided papers and set of journaling in soft and delicate colours :). 
For sale from 1. July.