środa, 16 grudnia 2015

Pożegnanie z Pinezką / Goodbye from Pinezka

Dziś jest mój ostatni post. Z tej okazji postanowiłam zrobić moją ulubioną formę, na moich ulubionych papierach Piątku Trzynastego. Długo się zastanawiałam, która kolekcja była tą moją ulubioną - tyle ich wyszło w tym roku. Zaczęłam przeglądać papiery i jak tylko doszłam do Kochaj mnie bardziej, już wiedziałam. 

Today is my last post on this blog, so I decided to make my beloved layout from my beloved Piątek Trzynastego papers. It was a hard decision, but I think my most beloved collection is Love me more.


Uwielbiam używać w swoich pracach tylko kilku kolorów, więc nie mogło być inaczej. Jest i moja ukochana, poplątana nitka.

I love to use in my craft work only a few colors, so this layout is in the same style. You can find also a thread. I just looove the threads.Dziękuję Szefowej Piątku - Kasi - za możliwość cięcia papierów w ilościach hurtowych, mam nadzieję, że nie Cię zawiodłam i przepraszam za kilka tygodni nieobecności - czasem życie weryfikuje nasze plany. Dziękuję też wszystkim, którzy zaglądają na bloga, zostawiają komentarze i inspirują się naszymi pomysłami. Wesołych Świąt! 

I would like to thank owner of Piątek Trzynastego - Kasia - for this opportunity, hope not to fail You and please accept my apologies for a few weeks of my absence - sometimes a life can change our plans. I wanna also thank You - our fans - for commenting and being with us such a long time. Merry Christmas!

Użyte zostały / Pinezka used:

1 komentarz:

  1. Piękna praca, i bardzo się cieszę, że ta kolekcja tak Ci przypadła do gustu. Mam do niej sentyment ;) Pozdrawiam, Marta

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla nas ważny :)