sobota, 1 lutego 2014

Soczysta słodko-kwaśność :)

Cześć :)
to ja - marysJa :) A dziś jest mój pierwszy samodzielny post :) Chciałam Wam udowodnić, jak bardzo uwielbiam kolekcję "słodko-kwaśnie" :) Oraz jak dobrze komponuje się ona z kolekcją "lato w ogrodzie" :) 
Hi :) it,s me - marysja :) And today is my first solo post :) I wanted to prove to you how much I love the collection "Sweet and Sour" :) And as it works well with a collection of "summer garden" :)

Na początek przepiśnik - to jest coś, co dość często zdarza się w moim scrapowym świecie :) Moja wersja na dziś to notes z przekładkami i specjalnie drukowanymi kartami, całość oprawiona w papiery "lato w ogrodzie" i spięta kołami - dodatkowy plus notesów  kuchennych :)
At the beginning kitchen notes - this is something that happens quite often in my scrap world :) My version for today is notebook with dividers and specially printed cards, the whole is finished with paper of "Summer in the garden" colection  and tense rings - this is a very practical in cooking notes: )

A druga praca to album :) Tu pierwsze co rzuca się w oczy to soczystość papierów "słodko-kwaśnych" - prawda? :) Album został stworzony z myślą o małej Juli, która uwielbia motylki. Najmocniej ozdobiona jest okładka. Na wewnętrznych kartach główną rolę grają papiery - które z uwagi na duże formaty wklejanych potem zdjęć - nie zostały już niczym przesłonięte. Dodam tylko, że w środku miejsca starczyło na prawie każdej kolekcji P13 ;)
A second inspiration is the photo album :) Here the first thing that strikes the eye is the richness of papers "sweet and sour" - isn't it? :) The album was created for a little Julia, who loves butterflies. I most decorated is a cover. For internal cards a major role play papers which were not already like overridden.. I will also add that inside of the album was enough space for almost all collections of P13;)


Pozdrawiam
marysJa :)

5 komentarzy:

  1. Śliczne prace:) uwielbiam te kolekcje papierów.

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękne kolory - a album szczególnie uroczy!

    OdpowiedzUsuń
  3. Beautiful projects! Love the recipe book idea!

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla nas ważny :)