piątek, 17 stycznia 2014

Grupa Projektowa 2014 / Design Team 2014 - Mamajudo

Hej, dziś mamy czwarty dzien Grupy Projektowej i chciałabym Wam przedstawić mamajudo... którą pewnie pamiętacie z zeszłorocznej ekipy ;)

Hello, today we have 4th DT Day and I would like to introduce you mamajudo... but you probably remember her from DT2013 ;)
"Witajcie kochani!
Cieszę się niezmiernie, że zaczyna się kolejny rok mojej współpracy z Piątkiem Trzynastego. Mam na imię Magda, w sieci istnieję jako mamajudo. Wraz z mężem i trójką dzieci mieszkam w Zielonej Górze (a pochodzę z Łodzi). Moja przygoda z papierem zaczęła się w 2008 roku. Na początku craftowanie było odskocznią od dnia codziennego, z czasem życie bez niego stało się niemożliwe. Tworzę głównie kartki, pudełka eksplodujące, ale czasami również albumy i notesy. Lubię linie proste, warstwy, ramki, ręczne i maszynowe przeszycia, stonowane kolory, biel oraz karton kraftowy. Zapraszam na mojego bloga!''

"Hello everybody!
I am glad, that I can start a new year with Piatek Trynastego. My name is Magda and I exist on internet as mamajudo. Together with my husband and three children I live Zielona Gora (but I came from Lodz). My scrapbooking adventure started in 2008. On the begining scrapbooking was just a springboard from daily routine, but with a time, life without crafting were not possible for me. I create mainly cards, exploding boxes, but also albums and notebooks. I like simple lines, layers, frames, hand and machine stitches, neutral colours, white colour and craft carton. I would like to invite you on my blog!"

Na powitanie przygotowałam dla Was dwie prace.
Pierwsza to kartka z okazji rocznicy ślubu.

I have to welcome works. First of them is an anniversary card.


Drugą pracą jest energetyczne pudełko eksplodujące dla dziewczynki urodzonej na przełomie ubiegłego i tego roku..

4 komentarze:

Każdy komentarz jest dla nas ważny :)