poniedziałek, 20 stycznia 2014

Grupa Projektowa 2014 / Design Team 2014 - Michelle

Następną utalentowaną członkinią naszej Grupy Projektowej jest Michelle :)

The next talented DT member I would like to introduce is Michelle :)"Cześć! Mam na imię Michelle. Mieszkam w USA z niesamowitym mężem i naszą nastoletnią córką. Odkryłam scrapbooking, kiedy urodziła się moja córka, ale tak na prawdę uzależniłam się od niego ok 1 ½ roku temu. Cieszy mnie kreatywna praca z papierem, dokumentuję wszystkie momenty naszego życia. Nie jestem pewna, czy mam jakiś konkretny styl, ale kocham warstwy. Poza pracą z papierem lubię również czytać, piec i spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.
Nie mogę się doczekać, by dzielić z Wami swoje prace."

"Hi! My name is Michelle. I live in the U.S. with my amazing husband, and our teenage daughter. I discovered scrapbooking when my daughter was born, but only really became passionately addicted about 1 ½ years ago. I really enjoy the creative outlet of paper crafting, while documenting all parts of our life. I’m not sure if I have any set style, however I love layering and clustering. Besides paper crafts, I also love reading, baking, and spending time with family and friends. I look forward to sharing my work with you."

 

7 komentarzy:

 1. Welcome, Michelle! Nice works!

  OdpowiedzUsuń
 2. Thanks so much girls! I'm so honored to be working with you!

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam, pewnie miejsce nie to- ale chciałam dopytać z kim mam się skontaktować w sprawie wygranego wyzwania? Mimo moich e-maili na adres ks@p13.com.pl - jednoznacznej odpowiedzi w tej sprawie brak... :/ niestety.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jot - adres dobry, ale niestety ostatni czas to poważne problemy z Internetem. Wśród miliona wiadomości znalazłam Twoją, już odpisałam. Przepraszam za opóźnienia. Kasia

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla nas ważny :)