czwartek, 16 stycznia 2014

Grupa Projektowa 2014 / Design Team 2014 - marysJa

Witamy ponownie i przedstawiamy kolejną członkinię Grupy! :)

Hello again and we introduce next our DT member! :)"Nazywam się Marysia i mieszkam w wielkim-niewielkim miasteczku pod Wrocławiem. Od ponad półtora roku (samo)uczę się i rozwijam w scrapbookingu. Miała to być tylko odskocznia od realizowanego planu na własny biznes, ale okazało się, że takie hobby może się w codzienną pracę rozwinąć i uczynić piękniejszą"

"My name is Marysia and I live in big-and-not-too-small town near Wroclaw, Poland. From over one and a half year I (self)learn and develop my scrapbooking skills. It meant to be just a springboard from my plan for my own business, but it has turned out, that this kind of hobby can be a normal job and made it even more beautiful."


7 komentarzy:

 1. Ale cudeńka,zwłaszcza te ostatnie - kolorystyka mnie zachwyciła :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne i ta kolorystyka.. też tak chce:)

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluje świetnej projektantki - znam te cudne koszule

  OdpowiedzUsuń
 4. Taka kartka okolicznościowa dla dziadków – bajka. Pomysł z koszulą jest bardzo znany i często spotykany, ale takiego dopracowanego i dopieszczonego wykonania nie spotkałam! Naprawdę chapeau bas! Osobiście najfajniejsze są à la sweterki. Fantastyczne zestawienie kolorystyczne, i ten guzik! Zakochałam się :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla nas ważny :)