wtorek, 14 stycznia 2014

Grupa Projektowa 2014 / Design Team 2014 - Wikucha

Today I am going to introduce you the second member of our DT :) - Wikucha!"Witam! Mam na imię Agnieszka, lecz w internetowym świecie znacie mnie jako Wikuchę. Jestem Wrocławianką, cukiernikiem z zawodu i zamiłowania, żoną, mamą dwójki urwisów. Jestem wesołą, żywiołową i czasem z lekka roztrzepaną kobietą z tysiącem pomysłów na minutę. Moja przygoda ze scrapbookingiem rozpoczęła się w maju 2011 roku i od tamtej pory trwa nieprzerwanie. Lubię tworzyć w różnej formie, poznawać nowe techniki, style, rozwijać się. Bardzo lubię robić kartki, LO, prace na blejtramie. Kocham inspirować innych i dzielić się tym co potrafię. Jestem uzależniona od wszelkich mapek. Uwielbiam przeszycia, pastelowe jak i żywe kolory, samodzielnie „kręcić” kwiatki do swoich prac. Lubię się czasem upaćkać farbą, mgiełką czy tuszem. Moje scrapowe (i nie tylko) poczynania możecie obserwować na moim blogu Słodko – Papierowy Świat Wikuchy."

"Hello! My name is Agnieszka, but in virtual world you know me as Wikucha. I live in Wroclaw, I am a pastry cook, a wife and a mum of two little devils. I am festive, spontaneous and sometimes a little bit scatterbrained woman. My scrapbooking adventure started in May 2011 and it lasts from that time. I like to create different scrapbooking forms, get known new techniques, styles and to develope my skills. I like making crds, LO's, and to decorate the stretchers. I like to inspire the others and to share what I know. I am addicted to all of the maps. I love all the stitchings, pastel and bright colours, self-made flowers and paints or mists. My scrap (but not olny) works you can firnd on by blog Slodko - Papierowy Swiat Wikuchy (eng. Sweet-and-Paper Wikucha World)."


"A w ramach swojego debiutu na blogu Piątek Trzynastego, przygotowałam kilka prac. Pierwszą jest LO z moim synkiem w odcieniach szarości, bieli i czerni. Wykorzystałam w nim cudowną kolekcję „Uśmiech Proszę”

"In my debiut post I have prepared a few works for you. The first is LO with my little son in grey, white and black. I used here a beautiful collection "Say cheese!""Drugą z kolei jest kartka wykonana w formie jaką najbardziej lubię :), czyli warstwy, darcia, przeszycia i ręcznie wykonane przeze mnie kwiatki. Możecie w niej wypatrzeć papierki z kolekcji „Dobrze wiedzieć”,  „Uśmiech proszę” i „Słodko Kwaśny”

"The second is a card in the layout I like the most :). We have here layers, splits, stitchings and self made flowers. You can see here papers from "Good to know", "Say cheese!" and "Sweet and sour"."Natomiast trzecią pracą jest blejtram który powstał podczas Babskich Mediacji ON-line z Piekielną Owcą.  Znalazły się na nim papierki i dodatki z kolekcji  „Słodko Kwaśny” oraz Magiczne „Chwile”.

"The third is a stretcher which was created on Babskie Mediacje ON-line with Piekielna Owca. You can find here "Sweet and sour" and "Magic moments" sheets."
8 komentarzy:

 1. Boskie prace:) wiedziałam, że dasz radę:D czekam na kolejne:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow... Prace boskie!!! Widać, że papiery Piątkowe dobrze będą wykorzystywane :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Spectacular projects, Agnes! Congratulations!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ekstra!!! Już nie mogę się doczekać Twoich kolejnych inspiracji :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziewczyny bardzo dziękuję za miłe słowa :*
  MichelleMc thank you :*

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla nas ważny :)