wtorek, 29 stycznia 2013

Grupa Projektowa - Lakuna

Zapewne część z Was zna naszą kolejną Projektantkę - Lakunę. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zobaczyć Jej prac, koniecznie zróbcie to teraz :). Zanim jednak zaprosimy Was na bloga Lakuny - www.papiermania.blogspot.com , pozostańcie jeszcze chwilę z nami i zobaczcie, co Ania wyczarowała z naszych papierów...

Ania, w wirtualnym świecie znana jako Lakuna. Niegdyś cicho zazdrościłam ludziom z pasją, odczuwając tęsknotę za czymś wybitnie moim. Po długich poszukiwaniach, w marcu 2011, odkryłam scrapbooking i tym samym dołączyłam do grona pozytywnie zakręconych własnym hobby szczęśliwców. Jestem roztargnionym wrażliwcem, któremu papierowa dłubanina, a przede wszystkim tworzenie kartek, które ukochałam najbardziej, pozwala na odstresowanie oraz uporządkowanie gonitwy myśli.

Lakuna przygotowała dla nas 3 kartki, każda w innym stylu. Pierwsza, kwiecista, fioletowa... Ania wykorzystała w niej papiery z kolekcji JEST PYSZNIE! - JAGODA oraz WANILIA. Listki pochodzą z arkusza LEŚNA ŚCIEŻKA kolekcji WIECZOROWĄ PORĄ.

Druga, męska. Kolekcja świąteczna w nieświątecznym wydaniu (lubimy!). Kolekcja WIECZOROWĄ PORĄ i arkusze GRZANE WINO, ELEMENTY, LEŚNA ŚCIEŻKA i KSIĘŻYC W PEŁNI.

Ostatnia kartka na dziś - mroźna i zimowa. Zimna MIĘTA i WANILIA z kolekcji JEST PYSZNIE tworzące delikatną kartkę dla kogoś bliskiego. Bez okazji.piątek, 25 stycznia 2013

Grupa Projektowa - Mamajudo

Dziś po raz kolejny mam przyjemność przedstawić Projektantkę, która będzie z nami pracować. Jest Nią Mamajudo, która prowadzi bloga http://wolnachwila.blogspot.com/ . Dla nasz przygotowała kilka prac, a ja muszę przyznać, że torcik mnie urzekł ;).

Zapraszam!Mam na imię Magda, znana jako mamajudo. Rocznik '73. Mieszkam w Zielonej Górze. Tu znalazłam swoje miejsce na ziemi. Mam męża żołnierza i trójkę dzieci. Skończyłam pedagogikę i dziennikarstwo na KULu. 4,5 roku temu odkryłam cardmaking i scrapbooking. Najczęściej robię kartki, pudełka eksplodujące, ale nie stronię też od notesów i albumów. Kocham papier. Lubię przeszycia i równe linie. W życiu jestem bałaganiarą, ale w kartkowaniu wykazuję się porządkiem "pod linijkę". Tworzę, bo tworzenie daje mi poczucie spełnienia. Bo mogę wyrazić siebie. Bo dzięki temu mam małą odskocznię od szarości niejednego dnia. Uwielbiam śpiewać, spać, pływać, czytać i prowadzić samochód.
Magda przygotowała dla nas kilka prac, pierwszą z nich jest kartka z okazji narodzin dziewczynki. Pięknie pokolorowany stempel w oprawie naszych papierów z kolekcji JEST PYSZNIE - MALINA oraz DOBRZE WIEDZIEĆ - ELEMENTY, KOCHASZ MNIE? oraz A PO CO?

Kolejną jest exploding box, który, z racji, że uwielbiam słodkości, skradł moje serce ;). Piękny torcik w oprawie z papierów JEST PYSZNIE - MIĘTA, oraz DOBRZE WIEDZIEĆ - CO TO?. Ostatnią pracą Magdy, jaką chciałabym Wam pokazać, jest ramka w pięknych pastelach. Magda ponownie połączyła ze sobą kilka kolekcji. Uważam, że z bardzo dobrym efektem :). W pracy znajdziecie JEST PYSZNIE - arkusz WANILIA, DOBRZE WIEDZIEĆ - arkusze ELEMENTY, KOCHASZ MNIE?, DALEKO JESZCZE?


Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim miłego i słonecznego weekendu.
Kasia

wtorek, 22 stycznia 2013

Grupa Projektowa - Axdesign

Trzecią projektantką, jaką chciałybyśmy Wam przedstawić jest Axdesign, która prowadzi bloga http://axinspiracje.blogspot.com/ . Co mówi sama o sobie?Mam na imię Anita. W blogowym świecie znana jako axdesign... 
Scrapbooking odkryty przypadkiem 2 lata temu, wchłonął mnie całkowicie i wypełnia każdą wolną chwilę! Jest dla mnie fantastyczną odskocznią od codzienności, próbą wyrażenia siebie, zatrzymania najukochańszych wspomnień, czy wywoływania wzruszeń wśród obdarowanych :). Cały czas jestem na początku drogi i jeszcze wiele chciałabym się nauczyć, ale to właśnie jest cudowne w tej dziedzinie - nie ma końca! Uwielbiam go za różnorodność!!! 
Bardzo dziękuję za możliwość znalezienia się w gronie tak fantastycznych scraperek i cieszę się na nowe wyzwania :).Pierwszą pracą, jaką przygotowała Anita, jest ramka. Wykorzystała w niej papiery kolekcji WIECZOROWĄ PORĄ - akrusze LEŚNA ŚCIEŻKA, ELEMENTY, KSIĘŻYC W PEŁNI i GRZANE WINO.
Drugim zestawem są dwa przepiśniki. W tych zostały wykorzystane arkusze MALINA, KAKAO, JAGODA, MIĘTA i ELEMENTY kolekcji JEST PYSZNIE!
Smakowite, prawda?
Ostatnią są kartki z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Całość powstała z połączenia arkuszy LEŚNA ŚCIEŻKA, GRZANE WINO, KSIĘŻYC W PEŁNI i ELEMENTY kolekcji WIECZOROWĄ PORĄ.


sobota, 19 stycznia 2013

Grupa Projektowa - AgnieszkaD

Przyszła pora na przedstawienie Wam kolejnej Projektantki :) - AgnieszkiD.
Tradycyjnie zapraszamy Was na bloga Agnieszki. Najlepiej jeszcze dziś - http://skok-w-bok.blogspot.com/

Nazywam się Agnieszka, w świecie wirtualnym - AgnieszkaD. Mieszkam w Warszawie z mężem i dwójką dzieci. Moja przygoda ze scrapbookingiem zaczęła się w 2010 roku, od innej mojej pasji jaką jest fotografia. Pewnego dnia pomyślałam, że do moich zdjęć potrzebuję ciekawej oprawy inaczej na zawsze pozostaną tylko plikami w komputerze. Dlatego właśnie ulubioną moją formą są albumy, gdzie mogę "na raz" wykorzystać wiele zdjęć i utrwalić w ten sposób nasze wspomnienia. Bardzo chętnie tworzę również kartki, notesy, czasem LO i próbuję journalować. Lubię wyzwania dlatego cieszę się niezmiernie, że mogę inspirować Was swoimi pracami.Agnieszka przygotowała dla nas kilka prac. Pierwszą jest album, którego bohaterką jest urocza Mania. Autorka wykorzystała w nim papiery z kolekcji DOBRZE WIEDZIEĆ.

 Kolejną pracą są dwa małe notesiki i papiery z kolekcji JEST PYSZNIE - MIĘTA, KAKAO, MALINA...Ostatnią pracą na dziś jest kartka i ponownie MIĘTA i KAKAO z kolekcji JEST PYSZNIE! 

Wkrótce przedstawimy Wam kolejną Projektantkę i Jej wspaniałe pomysły... :)
Zaglądajcie do nas koniecznie.
wtorek, 15 stycznia 2013

Grupa Projektowa - Dziwolonk


Przyszła pora na przedstawienie pierwszej Scraperki tworzącej naszą Grupę Projektową - Asi.
Asia, znana jako Dziwolonk, prowadzi bloga www.dziwolonk.blogspot.com, na który serdecznie zapraszamy!

Witajcie! Mam na imię Asia, od roku prowadzę bloga jako Dziwolonk :). W scrapbooking wpadłam po uszy jakieś dwa lata temu i trwam w tym stanie do dzisiaj, bo bardzo mi z tym dobrze i wcale się nie bronię ;). Mój styl określiłabym jako 'lekko' ;) bałaganiarski, z domieszką wszystkiego, co akurat mnie inspiruje.

Uwielbiam media, maski stemple, a moimi ulubionymi formami są chyba layouty i tagi, choć zdarza mi się robić naprawdę różne rzeczy. Lubię wplatać w moją 'twórczość' poczucie humoru i gry słowne, złapać trochę dystansu do siebie i do tego co się dzieje dookoła, zrobić coś na opak. Mam nadzieję, że spodobają się Wam moje papierowe Piątkowe inspiracje :).Na przywitanie przygotowałam layout na arkuszu Daleko jeszcze? z kolekcji Dobrze wiedzieć.

Druga pracą jest album. W roli głównej - Malina z kolekcji Jest pysznie! 
Ostatnia pracą, jaką dziś Wam pokażę, jest.zakładka wykonana na bazie papieru Księżyc w pełni z kolekcji Wieczorową porą.
Dziękujemy Asi!
Wkrótce będziecie mieli okazję zobaczyć kolejne Jej prace. Zaglądajcie do nas koniecznie! Jeszcze przed weekendem przedstawimy Wam kolejną Członkinię naszej Grupy Projektowej :).

Pozdrawiam serdecznie,
Kasia