środa, 8 maja 2013

Po prostu razem - Simply together

Witajcie!:)

Przede mną ostatnie dni wyczekiwania na powrót męża do domu. Dzisiaj będzie więc scrapowo o tym, żeby pamiętać jak ważne jest sam fakt, że jesteśmy razem i jak zaskakująco dobrze zapamiętujemy takie zwykłe wspólne, dobre chwile :) Możecie mi wierzyć - to właśnie takie  proste codzienne wspomnienia najsilniej siedzą mi w głowie od kilku miesięcy.


Hi guys!:)

Just few more days and my husband will finally be back home. So today I would like to remind you with this layout how important it is to just be together and how we - surprisingly - tend to remember so well these simple moments together. Trust me - for the last few months these everyday memories have been on my mind most often.Dodałam sporo warstw i dodatków - tak jak lubię;) - ale cały layout pozostał delikatny i spokojny dzięki pastelowym arkuszom z kolekcji Dobrze wiedzieć i Jest Pysznie! - tak jak chwila, którą udało nam się uchwycić na zdjęciu.

I added many layers and embelishments - just the way I like;) - but the whole page is delicate and calm thanks to pastel sheets from Good to know and That's Delicious collections - like the moment we caught in the photo.Użyłam:

I used:Do zobaczenia wkrótce!;)
See you soon!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla nas ważny :)