środa, 6 lutego 2013

Po raz ostatni...


Na koniec przedstawię się sama - moich prac nie zobaczycie wiele. Będę narratorem tego bloga, organizatorem wyzwań i konkursów. Dołożę wszelkich starań, by wszystko przebiegało twórczo i sprawnie :).
Mam na imię Kasia, jestem współwłaścicielką Piątku Trzynastego, którego prowadzę od blisko 7 lat. Lubię ładną pogodę, smaczne jedzenie i dobrą książkę. Lubię pracę z papierem, farbami i majsterkowanie na potrzeby domowe :).

Pytania odnośnie funkcjonowania tego bloga, naszych papierów oraz ich dystrybucji proszę kierować do mnie. Dane adresowe znaleźć można w zakładce kontakt u góry strony. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi.By nie był to jedynie suchy, informacyjny post, mam dla Was dwie prace - zimowego scrapa rodzinnego, gdzie wykorzystałam papiery z kolekcji DOBRZE WIEDZIEĆ, arkusze CO TO? oraz A PO CO?, oraz wspaniale pasującą do nich MIĘTĘ z kolekcji JEST PYSZNIE!...
... Oraz wakacyjnego scrapa ze zdjęciem mojej córki Zosi, do którego wspaniałym tłem są papiery z naszej ostatniej kolekcji DOBRZE WIEDZIEĆ - DLACZEGO? oraz CO TO?

Teraz oddaję bloga w ręce naszej wyjątkowej Grupy Projektowej, a Was zapraszam serdecznie do zaglądania na naszą stronę. Już wkrótce kolejne inspiracje :).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla nas ważny :)