piątek, 1 lutego 2013

Grupa Projektowa - Werciakol

Ostatnią przedweekendową chwilą przedstawiamy Wam Weronikę :). Zanim oddamy Jej głos, tradycyjnie już podamy adres bloga, gdzie możecie podziwiać Jej prace :) - www.werciakol.blogspot.com/

Witam. Nazywam się Weronika, w sieci Werciakol. Jestem zodiakalnym Bykiem, co powoduję, że jestem uparta i zawsze stawiam na swoim. Kartkuję od "zawsze". Jednak tak na poważnie zajęłam się tym ponad rok temu, kiedy założyłam bloga. Nie mam swojego stylu. Moim ulubionym dodatkiem są pokolorowane stemple. Scrapbooking jest teraz moim nałogiem jak czekolada:). Oprócz kartek bardzo lubię ATC i zawieszki, w nich dominują moje rysunki.
Na początek Weronika przygotowała walentynkową pracę - ogromne (ma 60cm!) serce. Wykorzystała w nim arkusze KOCHASZ MNIE? i A PO CO? z kolekcji DOBRZE WIEDZIEĆ, MIĘTA i WANILIA z DOBRZE WIEDZIEĆ (mięta pasuje wszędzie :) ). Piękne, prawda?Pozostajemy w klimatach miłosnych - drugą pracą jest kartka wykonana z kolekcji DOBRZE WIEDZIEĆ - KOCHASZ MNIE?, DLACZEGO?, którą zdobi kolorowany stempel...Ostatnią jest kartka kopertowa i neutralna WANILIA z kolekcji JEST PYSZNIE! Jest doskonałym tłem dla bladoróżowych dodatków...5 komentarzy:

  1. Jak zwykle Werci prace są boskie:)

    OdpowiedzUsuń
  2. oo gratuluje Weroniko ;-) czekam na dawkę inspiracji :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Witam Wercię :) i serdecznie gratuluję :)

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla nas ważny :)