niedziela, 3 lutego 2013

Grupa Projektowa - Kasza

Dziś przedstawiamy Wam kolejną postać, którą zapewne już znacie, gdyż była Autorką zdecydowanej większości prac scrapowych prezentowanych tutaj, oraz na naszym sklepowym blogu - Kaszę.
Tradycyjnie już zapraszamy Was również do zajrzenia na bloga Kasi -www.artscrap.pl .


Zawsze coś majsterkowałam. Na własny użytek nazywam to „upiększaniem świata”, bo jest taki szary a przez to czasem też nudny. Scrapbookingiem zaraziła mnie Tores.   To właśnie Jej prace mnie zainspirowały i jakoś się zaczęło. Uwielbiam haftować i maluję. Ze względu na fakt, iż jestem mamą małej Nadii, wolny czas stał się dla mnie luksusem.


Pierwszą z prezentowanych prac jest przepiśnik wykonany na bazie papierów DOBRZE WIEDZIEĆ - arkusz A PO CO? Delikatne białe bąbelki stanowią neutralne tło dla kuchennych ozdób.Drugą pracą jest walentynkowa kartka. Poza papierem KOCHASZ MNIE? kolekcji DOBRZE WIEDZIEĆ, mamy również chorągiewkę z arkusza GRZANE WINO oraz listki z ŚPIEW SŁOWIKA z kolekcji WIECZOROWĄ PORĄ.Ostatnią prezentowaną dziś pracą jest kolejna kartka, ponownie tłem pracy był arkusz A PO CO? z kolekcji DOBRZE WIEDZIEĆ. Chorągiewka pochodzi w tej samej kolekcji, z arkusza ELEMENTY.
2 komentarze:

  1. Piękne. Pracami Kasi jestem zafascynowana już od dawna. Często są dla mnie inspiracją :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękne! Zwłaszcza ostatnia powala na kolana!

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla nas ważny :)