piątek, 25 stycznia 2013

Grupa Projektowa - Mamajudo

Dziś po raz kolejny mam przyjemność przedstawić Projektantkę, która będzie z nami pracować. Jest Nią Mamajudo, która prowadzi bloga http://wolnachwila.blogspot.com/ . Dla nasz przygotowała kilka prac, a ja muszę przyznać, że torcik mnie urzekł ;).

Zapraszam!Mam na imię Magda, znana jako mamajudo. Rocznik '73. Mieszkam w Zielonej Górze. Tu znalazłam swoje miejsce na ziemi. Mam męża żołnierza i trójkę dzieci. Skończyłam pedagogikę i dziennikarstwo na KULu. 4,5 roku temu odkryłam cardmaking i scrapbooking. Najczęściej robię kartki, pudełka eksplodujące, ale nie stronię też od notesów i albumów. Kocham papier. Lubię przeszycia i równe linie. W życiu jestem bałaganiarą, ale w kartkowaniu wykazuję się porządkiem "pod linijkę". Tworzę, bo tworzenie daje mi poczucie spełnienia. Bo mogę wyrazić siebie. Bo dzięki temu mam małą odskocznię od szarości niejednego dnia. Uwielbiam śpiewać, spać, pływać, czytać i prowadzić samochód.
Magda przygotowała dla nas kilka prac, pierwszą z nich jest kartka z okazji narodzin dziewczynki. Pięknie pokolorowany stempel w oprawie naszych papierów z kolekcji JEST PYSZNIE - MALINA oraz DOBRZE WIEDZIEĆ - ELEMENTY, KOCHASZ MNIE? oraz A PO CO?

Kolejną jest exploding box, który, z racji, że uwielbiam słodkości, skradł moje serce ;). Piękny torcik w oprawie z papierów JEST PYSZNIE - MIĘTA, oraz DOBRZE WIEDZIEĆ - CO TO?. Ostatnią pracą Magdy, jaką chciałabym Wam pokazać, jest ramka w pięknych pastelach. Magda ponownie połączyła ze sobą kilka kolekcji. Uważam, że z bardzo dobrym efektem :). W pracy znajdziecie JEST PYSZNIE - arkusz WANILIA, DOBRZE WIEDZIEĆ - arkusze ELEMENTY, KOCHASZ MNIE?, DALEKO JESZCZE?


Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim miłego i słonecznego weekendu.
Kasia

3 komentarze:

  1. Przepiękne wszystko! - podziwiam szczerze, bo ja tak ładnie i równo nie umiem;) Bałaganiarstwo przechodzi z życia na moje scrapy ;D

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla nas ważny :)