wtorek, 29 stycznia 2013

Grupa Projektowa - Lakuna

Zapewne część z Was zna naszą kolejną Projektantkę - Lakunę. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zobaczyć Jej prac, koniecznie zróbcie to teraz :). Zanim jednak zaprosimy Was na bloga Lakuny - www.papiermania.blogspot.com , pozostańcie jeszcze chwilę z nami i zobaczcie, co Ania wyczarowała z naszych papierów...

Ania, w wirtualnym świecie znana jako Lakuna. Niegdyś cicho zazdrościłam ludziom z pasją, odczuwając tęsknotę za czymś wybitnie moim. Po długich poszukiwaniach, w marcu 2011, odkryłam scrapbooking i tym samym dołączyłam do grona pozytywnie zakręconych własnym hobby szczęśliwców. Jestem roztargnionym wrażliwcem, któremu papierowa dłubanina, a przede wszystkim tworzenie kartek, które ukochałam najbardziej, pozwala na odstresowanie oraz uporządkowanie gonitwy myśli.

Lakuna przygotowała dla nas 3 kartki, każda w innym stylu. Pierwsza, kwiecista, fioletowa... Ania wykorzystała w niej papiery z kolekcji JEST PYSZNIE! - JAGODA oraz WANILIA. Listki pochodzą z arkusza LEŚNA ŚCIEŻKA kolekcji WIECZOROWĄ PORĄ.

Druga, męska. Kolekcja świąteczna w nieświątecznym wydaniu (lubimy!). Kolekcja WIECZOROWĄ PORĄ i arkusze GRZANE WINO, ELEMENTY, LEŚNA ŚCIEŻKA i KSIĘŻYC W PEŁNI.

Ostatnia kartka na dziś - mroźna i zimowa. Zimna MIĘTA i WANILIA z kolekcji JEST PYSZNIE tworzące delikatną kartkę dla kogoś bliskiego. Bez okazji.6 komentarzy:

 1. Ale super. Gratuluję Lakuna!!! Na pewno śledzić będę Twoje inspiracje :-) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Tadziowa kartka jest superowa;)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne!!! Wszystkie :-) a ostatnia maj maj maj, jak dla mnie, oczywiście ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super! poszczęściło Wam się z taką projektantką! Lakuna piękne rzeczy tworzy!

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla nas ważny :)