wtorek, 22 stycznia 2013

Grupa Projektowa - Axdesign

Trzecią projektantką, jaką chciałybyśmy Wam przedstawić jest Axdesign, która prowadzi bloga http://axinspiracje.blogspot.com/ . Co mówi sama o sobie?Mam na imię Anita. W blogowym świecie znana jako axdesign... 
Scrapbooking odkryty przypadkiem 2 lata temu, wchłonął mnie całkowicie i wypełnia każdą wolną chwilę! Jest dla mnie fantastyczną odskocznią od codzienności, próbą wyrażenia siebie, zatrzymania najukochańszych wspomnień, czy wywoływania wzruszeń wśród obdarowanych :). Cały czas jestem na początku drogi i jeszcze wiele chciałabym się nauczyć, ale to właśnie jest cudowne w tej dziedzinie - nie ma końca! Uwielbiam go za różnorodność!!! 
Bardzo dziękuję za możliwość znalezienia się w gronie tak fantastycznych scraperek i cieszę się na nowe wyzwania :).Pierwszą pracą, jaką przygotowała Anita, jest ramka. Wykorzystała w niej papiery kolekcji WIECZOROWĄ PORĄ - akrusze LEŚNA ŚCIEŻKA, ELEMENTY, KSIĘŻYC W PEŁNI i GRZANE WINO.
Drugim zestawem są dwa przepiśniki. W tych zostały wykorzystane arkusze MALINA, KAKAO, JAGODA, MIĘTA i ELEMENTY kolekcji JEST PYSZNIE!
Smakowite, prawda?
Ostatnią są kartki z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Całość powstała z połączenia arkuszy LEŚNA ŚCIEŻKA, GRZANE WINO, KSIĘŻYC W PEŁNI i ELEMENTY kolekcji WIECZOROWĄ PORĄ.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla nas ważny :)